Met deze doorfietsroutes worden bestaande fietspaden verbeterd en krijgen fietsers vaker voorrang ten opzichten van het overige verkeer, wat de doorstroom en het comfort van het fietsen vergroot. Drong heeft bij dit project de voorbereiding verzorgt van het gedeelte binnen de gemeentegrenzen van Amersfoort. Naast de projectvoorbereiding heeft Drong presentatietekeningen opgesteld met hierin diverse visuals. Deze zijn gebruikt tijdens de informatieavond.
Werkzaamheden
Ons startpunt van de Doorfietsroute Amersfoort – Hilversum was het verkeerskundige schetsontwerp, die is opgesteld door de gemeente Amersfoort. Op basis van het schetsontwerp hebben wij het VO, DO en het bestek mogen uitwerken. Ook hebben wij als Drong de visualisaties en de presentatietekeningen opgesteld voor de informatieavond.

Daarnaast heeft Drong de aangrenzende bedrijven in kaart gebracht. Vervolgens is samen met de bedrijven gekeken naar oplossingen, die mogelijke hinder voor de bedrijfsvoering zo veel mogelijk kunnen reduceren.
